Hakkımızda

atkaracalar.com,  1999 Yılında  Çankırı ili Atkaracalar ilçesi tanıtım faaliyetlerini kapsayan ve ücretsiz web sitesi araçlarının subdomainleri ile başlanan amatör çalışmalar;

2004 yılında www.atkaracalar.com  alan adı ile ilk profesyonel yayın hayatına başlamıştır.

Web sitemiz ilçe tanıtımının yanı sıra yöresel kelimeler, lakablar, online sohbet, Internet Radyo Yayını, Forum, kendi geliştirdiğimiz online hatim ve Yazılar, Şiirler, Makaleler  gibi gibi bir çok güzel ve değerli içeriğin yönetildiği ve Atkaracalar hasreti çeken ama gurbette yaşayan vatandaşların severek kullandığı bir portal idi 🙁

Web sitemizin içerik yönetimi ailemin ve onlarca hemşehrimizin desteğiyle yapılırken, değerli arkadaşım Onur ERÇELEN ile Yazılım ve Tasarım konusunda harcadığımız onca güzel emeği de unutmamak lazım.

Bizim Sadece Atkaracalar için yaptığımız ve kar amacı gütmeyen paylaşım sitemiz bizimle aynı yıl açılan Facebook’ a yenik düşmüş ve sitemize uğrayan kalmamıştır.

Hayatın yoğunluğunda fırsat bulup bizlerinde yeteri kadar ilgilenemediği alan adımız saklanmış, tüm arşiv yedeklerimiz alınmıştır.

Önümüzdeki günlerde tüm arşiv içerik bu yeni portalımıza girilecek ve manevi değeri olan bir çok yazı, şiir ve içerik tekrar yayınlanacaktır.

Sosyal medyanın Uzaya çıktığı bu günlerde sitemize girip bakan olur mu bilinmez ancak bu site ve bu isim her zaman var olacaktır.

Yaşar BAYRAKTAR
atkaracalar.com Kurucusu

9,163 total views, 1 views today